Naujienos

Previous Next

TAPK2

Vaikų užimtumas rudens atostogų metu.

Šį rudenį spalio 30 d. - lapkričio 03 dienomis Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras remiamas ŠMPF projekto ,,TAPK2“ ir Kupiškio savivaldybės organizavo vaikų rudens stovyklą, kurioje dalyvavo 19 vaikų iš Kupiškio ir aplinkinių rajonų. Programos tikslas buvo vaikų socialinių-emocinių kompetencijų stiprinimas, vykdant aktyvią savęs ir artimos aplinkos pažinimo veiklą, supažindinant dalyvius su Kupiškio krašto ir aplinkinių rajonų istorija, istorinėmis vietovėmis, skatinant domėjimąsi savo krašto istorija, susipažįstant su regiono gamtos, kultūros ir istorijos paminklais, išmokstant bendrauti ir bendradarbiauti neformalioje aplinkoje. Dalyviai aplankė Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, Anykščių miestus ir apylinkes, dalyvavo įvairiuose muziejų parengtuose edukaciniuose užsiėmimuose, parodose. Vakarais smagiai leido laiką Kupiškio jaunimo centro ir Rudilių Jono Laužiko UDC patalpose. Vadovaujami Ąžuolo krepšinio mokyklos trenerių žaidė krepšinį, aplankė Anykščių baseiną, kur lavino savo plaukimo įgūdžius.  Šaunus buvo helovino vakarėlis, kur įdomiausias buvo pasiruošimo procesas, kuriame kiekvienas dalyvis kūrė savo helovino kostiumą, talentų pasirodymai, kur kiekvienas bandė atrasti savo talentą. Vaikai eksponavo savo kūrybinius darbelius, pasakojo anekdotus, vaikščiojo kojūkais, šoko, dainavo, vaidino savo kurtą inscenizaciją. Iki susitikimo kitoje, dabar jau žiemos stovykloje.

                                                                                                                                                                 Saulius Kulnickas

Rudens stovykla "KODĖL TAIP"

Skelbimas 10 page 001

Kvietimas į stovyklą

kvietimas į stovyklą

Previous Next

„Vaikų ir jaunimo socializacijos“ stovykla „ Atostogauk sveikai“

Rugpjūčio 7-11 dienomis į Rudilių Jono Laužiko daugiafunkcį centrą susirinko 18 vaikų iš Kupiškio miesto ir rajono turiningai praleisti paskutines skubančios vasaros atostogų dienas. Stovyklos programa buvo sudaryta taip, kad dalyviai galėtu ne tik susipažinti su sporto šakomis mūsų rajone, bet ir patys jas išbandyti, susipažinti su rajono treneriais.

,,Vasaros vėjas 2“

Vaikų vasaros stovykla ,,Vasaros vėjas 2“

Birželio 26- liepos 5 dienomis Rudilių Jono Laužiko universaliame daugiafunkciame centre stovyklavo 17 vaikų iš Kupiškio rajono. Nors orai buvo nelabai palankūs stovyklauti, veiklos ir geros nuotaikos stovyklautojams netrūko. Buvo aplankytos žymiausios Kupiškio rajono vietos, susipažinta su rajono įmonėmis ir jų veikla, Kupiškio muziejuje vyko edukacinės pamokos, vaikai išbandė savo jėgas plaukdami baidarėmis Lėvens upe, pramogavo Anykščiuose, maudėsi Viešintų ežere, vyko į Vilnių, kur dalyvavo Valstybės pažinimo centro edukacinėje pamokoje, aplankė Europos parką.

Dėkojame Kupiškio savivaldybei, Švietimo mainų paramos fondui ir visiems padėjusiems turiningai organizuoti vaikų vasaros poilsį.

                                                                                              Saulius Kulnickas

                                                                                             Rudilių Jono Laužiko UDC direktorius

pizap.com14991492207373 1

Page 1 of 15

Kupiškio rajono savivaldybė

Viešoji įstaiga Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Image result for kulturos centras kupiskis

Meno mokykla

kvvg lg1 ok

Please publish modules in offcanvas position.